ДЕ КУПИТИ ВИПРОСАЛ В®?

ВИПРОСАЛ В® – лікарський засіб, що продається виключно в аптеках.

У разі якщо Ви не можете знайти даний лікарський засіб, зверніться до аптеки з проханням замовити його спеціально для Вас або скористайтеся послугою замовлення лікарських засобів через Інтернет.

 

     

 

           

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВНАСЛІДОК ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РЕАКЦІЇ ВИНИКЛО ПОДРАЗНЕННЯ У МІСЦІ НАНЕСЕННЯ ЛІКАРСЬКОГОЗАСОБУ ВИПРОСАЛ В® ?

В інструкції для застосування лікарського засобу ВИПРОСАЛ В® описані такі застережні заходи у зв’язку з тим, що він має розігріваючу дію:

  • слід уникати потрапляння мазі на відкриті рани, слизові оболонки та в очі;
  • щоб запобігти  виникненню побічних ефектів рекомендується попередньо нанести невелику кількість Випросал В® на шкіру для визначення чутливості до препарату;
  • після кожної процедури, незалежно від того, чи використовували Ви аплікатор для нанесення, слід РЕТЕЛЬНО вимити руки прохолодною водою З МИЛОМ;
  • якщо ж таки стався випадок індивідуальної побічної реакції, видаліть мазь зі шкіри ватним тампоном, змащеним рослинною олією.

ЧИ МАЄ ВИПРОСАЛ В® РОЗІГРІВАЮЧИЙ ЕФЕКТ?

На більшість споживачів мазь ВИПРОСАЛ В® не справляє розігріваючого ефекту, на малу частину споживачів справляє практично непомітну, легку розігріваючу дію, в основному, за рахунок розігріву у момент нанесення/розтирання препарату.

ЯК ДОВГО МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ МАЗЬ ВИПРОСАЛ В®?

Максимальна тривалість курсу лікування маззю ВИПРОСАЛ В® становить 14 днів. Якщо за цей час біль і запалення не проходять, необхідно проконсультуватися зі спеціалістом для визначення тактики лікування.

Нагору